منوی سايت
ورود اعضا
پست الکترونیکی
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
 
 
فن بازار ملی سلامت
دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت
نشریه الکترونیک دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت
سازمان‌های کارفرمایی

به فن بازار ملی سلامت خوش آمدید

فن بازار ملی سلامت به عنوان بازوی توسعه فناوری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران از سال 1395 همزمان با دومین همایش و فن‌بازار حوزه سلامت فعالیت خود را ذیل دفتر همکاری دانشگاه صنعت و جامعه آغاز نموده و تلاش می‌نماید تا در راستای تسهیل ارتباط دانشگاه، مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان با صنعت و همچنین توانمند‌سازی اعضای هیأت‌علمی در حوزه فناوری و آموزش چگونگی تجاری‌سازی ایده‌ها نقشی مؤثر ایفا نماید.

راهنما: ضمن سپاس از شما بازدید کننده گرامی، برای تسهیل امور و تسریع در فرایند ثبت اطلاعات توسط شرکت‌های دانش‌بنیان، سازمان‌های کارفرمایی و شرکت کنندگان در برنامه‌های جنبی دومین همایش وفن‌بازار ملی سلامت،سامانه مجازی پیش‌بینی شده است بنابراین؛خواهشمندیم ابتدا در سایت ثبت نام و صفحه شخصی خود را بارگذاری نمایید تا امکان ثبت‌نام در بخش‌های مختلف نیز برای شما فراهم گرددلطفا با طرح نظرات و پیشنهادات خود در بخش تماس با ما، دبیرخانه را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری فرمایید.

تذکر: مسئولیت صحت کلیه مطالب ثبت شده در سایت فن‌بازار توسط شرکت‌های دانش‌بنیان، سازمان‌های کارفرمایی و یا سایر اشخاص حقیقی و حقوقی به عهده خود این شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد و  دانشگاه علوم‌پزشکی تهران هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد.

معاونت تحقیقات و فناوری، برنامه حمایت از بازارسازی محصولات دانش بنیان حوزه سلامت را در هماهنگی با برنامه حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی ساخت ایران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جهت شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت به شرح خبر به مرحله اجرا می گذارد.
دكتر پروين پاسالار رئیس مركز استعدادهاي درخشان و سرپرست مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران از پاسخ دانشجويان رشته هاي مختلف علوم پزشكي و غير پزشكي به سوالي كه وزير بهداشت، درمان و اموزش پزشكي با دست خط خود به دبيرخانه دومين همايش و فن بازار ملي سلامت ارسال كرده بودند خبر داد.
دبیر کمیته بخش دانشجویی همایش فن بازار و سلامت با اعلام تیم های اول تا سوم، نتیجه مسابقه پرشور حل مسئله نوآورانه در سلامت را هزار و 300 ساعت تولید فکر و ایده نو، کارآمد و متنوع خواند.
در اختتامیه دومین همایش و فن بازار ملی سلامت از 28 سازمان، دانشگاه، شرکت، استاد و دانشجوی فن‌آور تجلیل شد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در اختتامیه دومین همایش و فن بازار ملی سلامت به تبیین اقدامات صورت گرفته در کمیته های برگزاری همایش پرداخت.
دکتر علی علیزاده از حضور 150 شرکت‌ عمدتاً تولیدی و صنعتی در کنار شرکت‌های نوپای فناور در دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز رشد استعدادهای درخشان، ثبت نام بخش دانشجویی "دومین همایش فن بازار ملی سلامت" ساعت 12 ظهر 11 آبان 95 پایان یافت.
دکتر بابک نگاهداری رئیس دبیرخانه دائمی فن‌‌بازار ملی سلامت از اعلام آمادگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای حمایت 25 درصدی از خریداران محصولات تولید داخل بعد از اعلام حمايت٥٠ درصدي معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري خبر داد.
دکتر پروین پاسالار رئیس مركز استعدادهاي درخشان و سرپرست مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران از اعطای گرانت حمایتی 50 تا 100 میلیون ریالی به سه پتنت و سه پروتوتایپ برتر دانشجویی برای توسعه فناوری در حوزه فناوری‌های نوین سلامت در دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت خبر داد.