منوی سايت
ورود اعضا
پست الکترونیکی
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
اخبار همايش
معاونت تحقیقات و فناوری، برنامه حمایت از بازارسازی محصولات دانش بنیان حوزه سلامت را در هماهنگی با برنامه حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی ساخت ایران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جهت شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت به شرح خبر به مرحله اجرا می گذارد.
دكتر پروين پاسالار رئیس مركز استعدادهاي درخشان و سرپرست مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران از پاسخ دانشجويان رشته هاي مختلف علوم پزشكي و غير پزشكي به سوالي كه وزير بهداشت، درمان و اموزش پزشكي با دست خط خود به دبيرخانه دومين همايش و فن بازار ملي سلامت ارسال كرده بودند خبر داد.
دبیر کمیته بخش دانشجویی همایش فن بازار و سلامت با اعلام تیم های اول تا سوم، نتیجه مسابقه پرشور حل مسئله نوآورانه در سلامت را هزار و 300 ساعت تولید فکر و ایده نو، کارآمد و متنوع خواند.
در اختتامیه دومین همایش و فن بازار ملی سلامت از 28 سازمان، دانشگاه، شرکت، استاد و دانشجوی فن‌آور تجلیل شد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در اختتامیه دومین همایش و فن بازار ملی سلامت به تبیین اقدامات صورت گرفته در کمیته های برگزاری همایش پرداخت.
دکتر علی علیزاده از حضور 150 شرکت‌ عمدتاً تولیدی و صنعتی در کنار شرکت‌های نوپای فناور در دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز رشد استعدادهای درخشان، ثبت نام بخش دانشجویی "دومین همایش فن بازار ملی سلامت" ساعت 12 ظهر 11 آبان 95 پایان یافت.
دکتر بابک نگاهداری رئیس دبیرخانه دائمی فن‌‌بازار ملی سلامت از اعلام آمادگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای حمایت 25 درصدی از خریداران محصولات تولید داخل بعد از اعلام حمايت٥٠ درصدي معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري خبر داد.
دکتر پروین پاسالار رئیس مركز استعدادهاي درخشان و سرپرست مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران از اعطای گرانت حمایتی 50 تا 100 میلیون ریالی به سه پتنت و سه پروتوتایپ برتر دانشجویی برای توسعه فناوری در حوزه فناوری‌های نوین سلامت در دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت خبر داد.
دکتر بابک نگاهداری رئیس دبیرخانه دائمی فن‌بازار ملی سلامت از حضور همزمان 50 مرکز دانشگاهی تحت پوشش وزارت بهداشت، وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی به همراه 20 سازمان کارفرمایی در کنار بیش از 80 شرکت دانش‌بنیان در دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت خبر داد.
دکتر بابک نگاهداری رئیس دبیرخانه دائمی فن‌‌بازار ملی سلامت از اهدای جوایز خاص و تقدیرهای ویژه در حضور مسئولین بلندپایه کشوری به برترین‌های حوزه‌های دانشجویی، دانشگاه‌ها، شرکت‌های‌دانش‌بنیان و سازمان‌های‌کارفرمایی حاضر در دومین‌ فن‌بازار ملی سلامت خبر داد.
دکتر مسعود یونسیان معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران از توافق اولیه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ارائه تسهیلات 25 تا 50 درصدی برای خریداران محصولات تولید داخل در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد.
در این نشست که 8 مهر 95، در سالن اجلاس دانشگاه برگزار شد، دکتر یونسیان، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، گفت: دبیر خانه همایش و فن بازار ملی سلامت ضمن دعوت از دانشگاه های کشور خواسته بود تا فن آوران، شرکت های دانش بنیان، نیازها و بازار خود را معرفی نمایند. این جلسه به منظور توجیه دانشگاه ها و آشنایی بیشتر آنها با فن بازار سلامت برگزار شد تا از یک سو اهداف برگزاری بهتر بیان شود و از سوی دیگر با دیدگاه ها و دغدغه های سایر دانشگاه ها بیشتر آشنا شویم.
در این نشست که 7 مهر 95، در سالن اجلاس دانشگاه برگزار شد، پس از معرفی دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان، دکتر منظم مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه گفت: به عنوان یک ایرانی افتخار می‌کنم که در جمع تولیدکنندگان دانش‌بنیان کشورم حضور دارم.
دکتر علیرضا احمدیان، رئيس دانشكده فناوري‌هاي نوين دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران رونمایی از سامانه مجازی «فن بازار ملی سلامت» را گامی مهم در حمایت از ایده های نو و دستاوردهای نوین فناورانه دانست .

دکتر محمد‌رضا منظم، مدیر دفتر همکاری دانشگاه، صنعت و جامعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران ضمن اشاره به لزوم تجاری سازی ایدههای دانش بنیان در حوزه سلامت، دانشگاه را محور اقتصاد دانش‌بنیان خواند و از ایجاد بستری مناسب در این خصوص در دومین همایش و فن بازار ملی سلامت خبر داد.

دکتر مسعود یونسیان از برگزاری دومین همایش و فن‌بازار فناوری‌های حوزه‌ی سلامت با هدف حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و تجاری سازی ایده‌ها خبر داد.