منوی سايت
ورود اعضا
پست الکترونیکی
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
تاريخ:هجدهم مرداد 1395 ساعت 22:27   |   کد : 48
دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت نیمه‌ی دوم سال جاری برگزار می‌شود
معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران خبر داد:
دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت نیمه‌ی دوم سال جاری برگزار می‌شود
دکتر مسعود یونسیان از برگزاری دومین همایش و فن‌بازار فناوری‌های حوزه‌ی سلامت با هدف حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و تجاری سازی ایده‌ها خبر داد.
 به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه، دکتر مسعود یونسیان  معاون پژوهشی دانشگاه، از برگزاری دومین همایش و فن‌بازار حوزه سلامت در نیمه دوم سال جاری خبر داد و هدف از برگزاری این فن‌بازار را اقدام و عمل در راستای رشد هر چه بیشتر علمی در این حوزه و نهادینه کردن پایه‌های اقتصاد مقاومتی در علوم پزشکی کشور خواند.
دکتر یونسیان تسهیل هر چه بیشتر ارتباط بین مراکز رشد، شرکت‌های فناور و سازمان‌های کارفرمایی را از دیگر اهداف برگزاری این همایش دانست و گفت: بعد از برگزاری موفق اولین دوره این فن‌بازار در سال گذشته، با کوشش معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، آبان امسال شاهد برگزاری دومین دوره این فن‌بازار با حضور بیش از 400 شرکت‌ دانش بنیان، مراکز رشد و سازمان های کارفرمایی هستیم.
وی افزود: این فن‌بازار فرصت مناسبی برای معرفی آخرین دستاوردهای فناورانه و نوآوری‌های حوزه سلامت در کشور است و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی تهران کوشیده است تا با شناسایی برترین‌های این حوزه، دست حمایت خود را به سوی استعدادهای درخشان در حوزه فناوری علوم پزشکی بگشاید.
دکتر یونسیان خاطرنشان کرد: برگزاری پنل‌های علمی و کارگاه‌های تخصصی از دیگر برنامه‌های دومین فن‌بازار سلامت است که عناوین و شرایط شرکت در این پنل‌ها و کارگاه‌ها به زودی توسط کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات دبیرخانه این همایش اعلام می‌گردد.
گفتنی است؛ دومین همایش فناوری سلامت، توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و مشارکت مراکز علمی و فناوری 18 و 19 آبان ماه در سالن نمایشگاهی حجاب برگزار می‌گردد.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان