منوی سايت
ورود اعضا
پست الکترونیکی
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
تاريخ:بيستم شهريور 1395 ساعت 15:37   |   کد : 61
رونمایی از سامانه مجازی «فن بازار ملی سلامت»
گام بلند دانشگاه علوم پزشکی تهران در حمایت از تحقیقات کاربردی:
رونمایی از سامانه مجازی «فن بازار ملی سلامت»
دکتر علیرضا احمدیان، رئيس دانشكده فناوري‌هاي نوين دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران رونمایی از سامانه مجازی «فن بازار ملی سلامت» را گامی مهم در حمایت از ایده های نو و دستاوردهای نوین فناورانه دانست .
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر علیرضا احمدیان رئيس دانشكده فناوري‌هاي نوين دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن اشاره به برگزاری دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت در آبان ماه سال جاری گفت: تشویق محققین و مخترعین و حمایت از استعدادهای بالقوه در حوزه فناوری موجب پویایی بیشتر تحقیقات کاربردی و محصول محور در دانشگاه‌ها می‌گردد و پیشگامی دانشگاه علوم پزشکی تهران در این مسیر گامی سودمند به سوی پیشرفت و خودکفایی کشور است.

احمدیان از رونمایی سامانه مجازی «فن بازار ملی سلامت» همزمان با دومین دوره این همایش خبر داد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی تهران با سیاست استفاده حداکثری از ظرفیت علمی داخلی برای رشد و توسعه در حوزه سلامت به دنبال نهادینه کردن روحیه پژوهش محوری در این بخش می‌باشد.

وی فعالیت این سامانه را مستمر خواند و تصریح کرد: برای بهبود هر چه بیشتر ارتباط میان بخش علمی و فناوری با بخش‌های صنعتی و کاربردی فعالیت این سامانه محدود به زمان برگزاری همایش نبوده و دانشگاه علوم پزشکی تهران این سامانه را با پشتیبانی دائمی در طول سال به خدمت شرکت‌های دانش‌بنیان و سازمان‌های کارفرمایی درآورده است.

رئيس دانشكده فناوري‌هاي نوين دانشگاه علوم پزشکی تهران ثبت کلیه شرکت‌های دانش‌بنیان دارای مجوز و سازمان‌های کارفرمای فعال در حوزه سلامت را در این سامانه بلامانع  خواند و از کلیه دست‌اندرکاران این حوزه دعوت کرد تا با مراجعه به تارنمای 94htcd.tums.ac.ir/ از این سامانه بازدید نمایند.

گفتنی است دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت آبان ماه سال جاری برگزار می‌گردد.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان