منوی سايت
ورود اعضا
پست الکترونیکی
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
تاريخ:دهم مهر 1395 ساعت 10:25   |   کد : 65
تا 50 درصد تسهیلات برای خریداران محصولات داخلی در حوزه سلامت
فن بازار ملی سلامت فرصت بی نظیر شرکت‌های دانش بنیان برای تجاری سازی تولیدات داخلی:
تا 50 درصد تسهیلات برای خریداران محصولات داخلی در حوزه سلامت
دکتر مسعود یونسیان معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران از توافق اولیه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ارائه تسهیلات 25 تا 50 درصدی برای خریداران محصولات تولید داخل در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، دکتر مسعود یونسیان معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه علوم پزشکی تهران، دومین همایش و فن بازار ملی سلامت را فرصتی استثنایی برای رشد شرکت‌های نوپا در حوزه سلامت خواند و از برنامه‌ریزی دقیق برای حمایت از تولیدات داخلی در این حوزه خبر داد.

 یونسیان ضمن اشاره به برگزاری جلسات متعدد با سازمان‌های کارفرمایی پیش از برگزاری دومین فن‌بازار ملی سلامت، برگزاری این جلسات را در راستای فراهم آوردن شرایطی مطلوب برای استفاده حداکثری از توان شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی دانست و برقراری ارتباط مؤثر میان بخش‌ تولیدی و کارفرمایی را هنر فن‌بازار ملی سلامت خواند.

وی از توافق اولیه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ارائه تسهیلات 25 تا 50 درصدی برای خریداران محصولات تولید داخل در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و افزود: این تسهیلات با توجه به نوع محصول و میزان نیاز داخلی به آن، مقدار ارزآوری حاصل از تولید محصول در داخل و استفاده از دانش بومی به شرکت‌های دانش بنیان واگذار می‌گردد.

گفتنی است: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان هلال احمر، سازمان غذا و دارو، سازمان بهزیستی، اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، سازمان انتقال خون، شرکت شهر سالم شهرداری تهران، سازمان تامین اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، ستاد زیست فناوری ریاست‌جمهوری، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی ریاست‌جمهوری، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و ... از جمله سازمان‌های کارفرمایی حاضر در این فن‌بازار می‌باشند که 16 و 17 آبان ماه در سالن نمایشگاهی حجاب برگزار می‌گردد.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان