منوی سايت
ورود اعضا
پست الکترونیکی
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
تاريخ:بيستم و پنجم مهر 1395 ساعت 10:58   |   کد : 73
اعطای جایزه بزرگ «دانشگاه نسل سوم» در فن‌بازار ملی سلامت
تقدیر از فناورترین دانشگاه کشور برای نخستین‌بار
اعطای جایزه بزرگ «دانشگاه نسل سوم» در فن‌بازار ملی سلامت
دکتر بابک نگاهداری رئیس دبیرخانه دائمی فن‌‌بازار ملی سلامت از اهدای جوایز خاص و تقدیرهای ویژه در حضور مسئولین بلندپایه کشوری به برترین‌های حوزه‌های دانشجویی، دانشگاه‌ها، شرکت‌های‌دانش‌بنیان و سازمان‌های‌کارفرمایی حاضر در دومین‌ فن‌بازار ملی سلامت خبر داد.
 دکتر بابک نگاهداری، عضو هیئت‌ علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس دبیرخانه دائمی فن‌بازار ملی سلامت، بخش جوایز و تقدیرهای این دوره فن‌بازار ملی سلامت را ویژه و منحصر به این دوره تاکنون خواند و در خصوص جایزه دانشگاه نسل سوم گفت: این جایزه به دانشگاهی که بیشترین تلاش را در حرکت به سوی پیاده‌سازی استانداردهای دانشگاه فناور و کارآفرین و تحقق کارکرد‌های آن داشته است اعطاء می‌ شود. همچنین فناوران دانشگاهی که بیشترین جذب سرمایه از بخش خصوصی را برای توسعه فناوری داشته‌اند، به عنوان فناور نمونه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
دکتر نگاهداری اعطای گرانت حمایتی 100 تا 150 میلیون ریالی به سه پتنت و سه پروتوتایپ برتر دانشجویی برای توسعه فناوری در حوزه فناوری‌های نوین سلامت را تنها بخشی از جوایز کمیته‌ دانشجویی این فن‌بازار دانست و از طراحی برنامه‌های ویژه‌ای چون مسابقه حل مسئله نوآورانه در سلامت با حضور بیست تیم از سراسر کشور، تقدیر از پایان‌نامه‌های برتر درحوزه فناوری و نوآوری سلامت، اهدای جایزه به طرح و ایده نوآورانه‌ برتر سلامت خبر داد و جوایز برندگان این بخش‌ها را نفیس خواند.
رئیس دبیرخانه دائمی فن‌‌بازار ملی سلامت در خصوص جوایز شرکت‌های دانش‌بنیان و سازمان‌های کارفرمایی نیز از تقدیر ویژه از شرکت‌ها و سازمان‌هایی که بیشترین تلاش را برای امضاء توافق‌نامه خرید در فرصت دو روزه‌ی فن‌بازار داشته‌اند خبر داد و تسهیلات ویژه‌ای را شامل شرکت‌های دانش‌بنیانی که پتنت بین‌المللی ثبت و تجاری‌سازی نموده باشند دانست.
توضیح این که همه شرکت‌ها، دانشگاه‌ها و دانشجویان علوم‌پزشکی سراسر کشور برای حضور در بخش‌های مختلف این فن‌بازار می‌توانند تا روز 10 آبان سال 95 از طریق تارنمای فن‌بازار ملی سلامت به آدرس: 
http://htcd.tums.ac.ir/94/ ثبت‌نام کنند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان