منوی سايت
ورود اعضا
پست الکترونیکی
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
تاريخ:سيزدهم آبان 1395 ساعت 21:55   |   کد : 80
اعلام اسامی نهایی تیم های شرکت کننده در مسابقه حل مسئله در دومین همایش فن بازار ملی سلامت
کمیته دانشجویی دومین همایش و فن بازار ملی سلامت
اعلام اسامی نهایی تیم های شرکت کننده در مسابقه حل مسئله در دومین همایش فن بازار ملی سلامت
به گزارش روابط عمومی مرکز رشد استعدادهای درخشان، ثبت نام بخش دانشجویی "دومین همایش فن بازار ملی سلامت" ساعت 12 ظهر 11 آبان 95 پایان یافت.
کمیته دانشجویی دومین همایش فن بازار ملی سلامت، اسامی نهایی تیم های شرکت کننده در مسابقه حل مسئله را اعلام کرد. 

تعداد افراد ثبت نام شده در 5 حیطه رقابتی این همایش به شرح زیر است:
بخش نمونه اولیه (پرتوتایپ) 25 نفر
بخش اختراع، فناوری و نوآوری 39 نفر
بخش پایان نامه برتر در حوزه فناوری و نوآوری 40 نفر 
بخش طرح یا ایده نوآورانه 63 نفر 
مسابقه حل مسئله نوآورانه 115 تیم

داوری های بخش های مختلف از عصر روز 10 آبان آغاز شده و تا شنبه 15 آبان ماه ادامه می یابد. نفرات برتر هر حیطه در اختتامیه همایش معرفی و جوایز خود را دریافت خواهند کرد.
در حیطه مسابقه، به دلیل تعداد بالای ثبت نام شدگان، طبق نظر کمیته اجرایی همایش، به ظرفیت تیم های شرکت کننده 15  تیم اضافه شده و از بین 115 تیم شرکت کننده 45 تیم انتخاب شدند. انتخاب تیم ها بر اساس اولویت های زمان ثبت نام، تنوع رشته ها و مقاطع تحصیلی، از دانشگاه های مختلف صورت گرفت.
 
اسامی تیم های منتخب برای شرکت در مسابقه روز 17 آبان ماه 95 به شرح زیر است:
-مهندسین فن آور به سرپرستی ابراهیم نجف زاده
-مهندسین سلامت به سرپرستی حمیدرضا خداجوچوکامی
-فیزیک فناوران به سرپرستی راضیه سلگی
-ایده پردازان نوین به سرپرستی زیبا ویسی ملک شاهی
- نیک اندیشان به سرپرستی نجمه کتابچی
-دانشگاه علوم پزشکی فسا به سرپرستی زهرا نوابی
-کمیته تحقیقات دانشجویی ارتش به سرپرستی کیانوش غلامی
- دهکده سلامت به سرپرستی محمد عنبری
- آزاد علوم پزشکی به سرپرستی سیده مریم موسویان
- علوم پزشکی بهشتی به سرپرستی عماد کریمیان راد
- Niag به سرپرستی آرش زارع صادقی
-دارو به سرپرستی محمد امین کربلایی طاهر
- Thinkers به سرپرستی محمد رضا خمیجانی فراهانی
- کوشا به سرپرستی سارا سهرابی
- صنام سهند به سرپرستی حامد پاکزاد
- علوم پزشکی بابل به سرپرستی محسن اسماعیلی
- سما به سرپرستی سروش نعمت اللهی
-  FLUSH  به سرپرستی محد ابراهیمیان
- Unkown به سرپرستی  Mohammad AlJasem
- BioMed به سرپرستی مریم نوعی
- نوآوران به سرپرستی پویان جعفریان
-پاپاستاتوپولوس به سرپرستی امیرمهدی خیام فر
- علوم پزشکی کرمان به سرپرستی حسان عارفی
- علوم پزشکی قم به سرپرستی مهدی بصیریان
- سربداران به سرپرستی امیر مسعود کوشکی
-پاتیزه به سرپرستی مژگان زارعی ونوول
- علوم پزشکی تهران به سرپرستی مهسا جلیل پور اقدم
- علوم پزشکی تهران به سرپرستی محمود خدادادگی
-متفکران بهشتی به سرپرستی پوریا باغبانی
-رهروان فروزان به سرپرستی حمید صالحی نیا
- پدیده Pad idea به سرپرستی سید مهرداد عظیمی موید
- ققنوس به سرپرستی پوریا روزرخ
-گات به سرپرستی علی گنجی زاده
- ژینو به سرپرستی دراویش چیوایی
- شفا به سرپرستی علی کبیری
- نیاسا به سرپرستی فائزه هاشمی
- هم اندیشان به سرپرستی نژاد محمدی
- شهید بهشتی به سرپرستی سهیلا دمیری
- علوم پزشکی ایران به سرپرستی مرجان رضی خسرو شاهی
-علوم پزشکی بم به سرپرستی حسن ابوطالب زاده
-سامز به سرپرستی صدرا ولی
- نانو به سرپرستی علیرضا ولیزاده
-HCG به سرپرستی ندا هدایتی
-  ایران سلامت به سرپرستی علی ملکی جمشید
- جرجانی به سرپرستی بهرام مهاجر

تیم های نامبرده شده از طریق کانال زیر می توانند تا روز مسابقه از جزییات و اخبار آن مطلع شوند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان