دو شنبه 26 آذر 1397
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
اخبار همايش

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دومین روز از رویداد بزرگ همایش و فن بازار ملی سلامت با توضیحات دکتر فریدی در خصوص روند همایش آغاز شد.

چهارمین همایش فن بازار سلامت و فن آوری به مقارن با روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران در سطح ملی، روز یکشنبه 20 آبان97 در محل تالار ابن سینا واقع در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز به کار کرد.

18 ایده برگزیده در بیش از 100 ایده رسیده به دبیرخانه «چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت» در داوری اولیه بخش ایده‌های محصول‌محور برگزیده شدند.

امکان ثبت درخواست اسکان برای خانم‌های شرکت کننده در تیم‌های مسابقه دانشجویی فراهم شد.

نشست مشترک کمیته اجرایی برگزاری چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت و نمایندگان صندوق‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و کارگزاران مالی برای همکاری در برگزاری این رویداد ملی برگزار شد.

سومین نشست هم‌اندیشی در خصوص برگزاری همایش و فن بازار ملی سلامت با حضور نمایندگان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سالن شورای معاونت تحقیقات و فناوری برگزار شد.


مهلت ثبت نام در بخش ایده‌های محصول‌محور چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت تمدید شد.

نشست هم‌اندیشی در خصوص همایش و فن بازار ملی سلامت با حضور نمایندگانی از سازمان‌های کارفرمایی ازجمله وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان تأمین اجتماعی، بهداشت و درمان صنعت نفت، دفتر پژوهش سازمان حفاظت محیط‌زیست، معاونت آموزش و پژوهش هلال‌احمر و گسترش و نوسازی صنایع ایران در سالن شورای معاونت تحقیقات و فناوری تشکیل شد.

چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت به همت دبیرخانه دائمی فن بازار ملی سلامت و دانشگاه علوم پزشکی تهران، برای چهارمین سال متوالی در 20 و 21 آبان 97 مصادف با روز فناوری سلامت برگزار می‌شود. پنل‌های تخصصی، فن بازار، فراخوان ایده‌های محصول محور، مسابقه دانشجویی و سفیران فناوری پنج بخش مختلف این همایش و فن بازار است. ازاین‌رو دوشنبه 9 مهر 97 جلسه هم‌اندیشی برگزاری چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت باهدف ارائه نقطه نظرات و هم‌فکری برای برگزاری بهتر این رویداد مهم برگزار شد.

فناوری، عامل اصلی و موتور توسعه اقتصادی در جهان امروز است که در دامان دانش پرورش می‌یابد وزندگی بشر را متحول می‌کند. دست‌یابی به فناوری در بنگاه‌های تولیدی، تنها با انتقال فناوری امکان‌پذیر است.

برگزاری اولین جلسه هم‌اندیشی و تبادل‌نظر چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت با حضور برخی از نمایندگان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

ثبت‌نام در چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت آغاز شد.