پنج شنبه 26 مهر 1397
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
اخبار همايش

نشست هم‌اندیشی در خصوص همایش و فن بازار ملی سلامت با حضور نمایندگانی از سازمان‌های کارفرمایی ازجمله وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان تأمین اجتماعی، بهداشت و درمان صنعت نفت، دفتر پژوهش سازمان حفاظت محیط‌زیست، معاونت آموزش و پژوهش هلال‌احمر و گسترش و نوسازی صنایع ایران در سالن شورای معاونت تحقیقات و فناوری تشکیل شد.

چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت به همت دبیرخانه دائمی فن بازار ملی سلامت و دانشگاه علوم پزشکی تهران، برای چهارمین سال متوالی در 20 و 21 آبان 97 مصادف با روز فناوری سلامت برگزار می‌شود. پنل‌های تخصصی، فن بازار، فراخوان ایده‌های محصول محور، مسابقه دانشجویی و سفیران فناوری پنج بخش مختلف این همایش و فن بازار است. ازاین‌رو دوشنبه 9 مهر 97 جلسه هم‌اندیشی برگزاری چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت باهدف ارائه نقطه نظرات و هم‌فکری برای برگزاری بهتر این رویداد مهم برگزار شد.

فناوری، عامل اصلی و موتور توسعه اقتصادی در جهان امروز است که در دامان دانش پرورش می‌یابد وزندگی بشر را متحول می‌کند. دست‌یابی به فناوری در بنگاه‌های تولیدی، تنها با انتقال فناوری امکان‌پذیر است.

مهلت ثبت نام در چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت تمدید شد.

برگزاری اولین جلسه هم‌اندیشی و تبادل‌نظر چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت با حضور برخی از نمایندگان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

ثبت‌نام در چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت آغاز شد.