منوی سايت
ورود اعضا
پست الکترونیکی
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
تاريخ:دهم آبان 1395 ساعت 11:27   |   کد : 79
حمایت مالی 75 درصدی  برای خریداران محصولات تولید ایران
فرصت استثنایی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور
حمایت مالی 75 درصدی برای خریداران محصولات تولید ایران
دکتر بابک نگاهداری رئیس دبیرخانه دائمی فن‌‌بازار ملی سلامت از اعلام آمادگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای حمایت 25 درصدی از خریداران محصولات تولید داخل بعد از اعلام حمايت٥٠ درصدي معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري خبر داد.
به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، دکتر بابک نگاهداری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس دبیرخانه دائمی فن‌‌بازار ملی سلامت در خصوص حمایت‌های مالی جذب شده در این فن‌بازار گفت: بعد از اعلام حمايت٥٠ درصدي معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري از خريداران محصولات ساخت ايران در دومين همايش و فن‌بازار ملي سلامت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي نیز برای حمايت ٢٥ درصدي از خريدارن اين محصولات اعلام آمادگی کرد تا از این طریق فرصتي بي‌سابقه در اختيار دانشگاه‌هاي علوم پزشكي سراسر كشور براي تهيه ملزومات مورد نیاز خود تنها با پرداخت 25 درصد هزینه فراهم آید.
نگاهداری هدف اصلی دبیرخانه دائمی فن‌بازار ملی سلامت برای جذب 75 درصدی حمایت دولتی را  رونق یافتن بازار تولیدات داخلی عنوان کرد و افزود: این فن‌بازار فرصتی بی بدیل برای تجاری‌سازی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان نوپا است تا از این طریق خود را به بازار بزرگ سازمان‌های کارفرمایی معرفی نمایند. 
وی بی‌اعتمادی به تولید‌کنندگان داخلی را ناصحیح خواند و از دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور دعوت کرد تا با شرکت در این فن‌بازار ضمن استفاده از تسهیلات فراهم شده بستری مناسب برای استفاده از محصولات تولید داخل فراهم آورند.
گفتنی است دومین همایش و فن‌بازار ملی سلامت با شعار «دانشگاه فناور، محور اقتصاد دانش‌بنیان» 16 و 17 آبان ماه سال جاری در سالن نمایشگاهی حجاب برگزار می‌گردد.
 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان