منوی سايت
ورود اعضا
پست الکترونیکی
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
تاريخ:هجدهم آبان 1395 ساعت 12:53   |   کد : 94
اسامی تیم های اول تا سوم مسابقه حل مسئله نوآورانه در سلامت اعلام شد
مركز رشد استعدادهاي درخشان
اسامی تیم های اول تا سوم مسابقه حل مسئله نوآورانه در سلامت اعلام شد
دبیر کمیته بخش دانشجویی همایش فن بازار و سلامت با اعلام تیم های اول تا سوم، نتیجه مسابقه پرشور حل مسئله نوآورانه در سلامت را هزار و 300 ساعت تولید فکر و ایده نو، کارآمد و متنوع خواند.

 به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های علمی دانشجویان، بخش دانشجویی همایش فن بازار و سلامت برای اولین بار به همت مرکز پژوهش های علمی دانشجویان و مرکز رشد استعدادهای درخشان برگزار شد. 
مسابقه حل مسئله نوآورانه در سلامت که یکی از 5 حیطه بخش دانشجویی همایش و فن بازار سلامت بود، با حضور 45 تیم 7 نفره از سراسر کشور، روز دوشنبه 17 آبان ماه 95 از ساعت 8 الی 13 در سالن همایش حجاب برگزار شد.
تمامی این تیم ها در یافتن پاسخ هایی خلاقانه  به سوال وزیر محترم بهداشت " راهکارهای عملی برای افزایش اعتماد مردم شریف ایران به محصولات بهداشتی و پزشکی تولید داخل چیست؟" به رقابت پرداختند. نتیجه این مسابقه پرشور هزار و 300 ساعت تولید فکر و ایده نو، کارآمد و متنوع بود.
تیم داوری پس از اتمام مسابقه به ارزیابی و بررسی پاسخ ها پرداخت و اسامی تیم های اول تا سوم را به شرح زیر اعلام کرد، رتبه بندی سایر تیم ها تا بعد از ظهر امروز سه شنبه 18 آبان ماه اعلام می شود. 
تیم اول: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با سرپرستی عماد کریمیان راد
تیم دوم: مشترکا تیم های جرجانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران به نمایندگی بهرام مهاجر و سما سلامت به نمایندگی فاروق نعمانی (هر دو تیم از دانشگاه علوم پزشکی تهران) 
تیم سوم: ائتلاف اوسن مشترکاً سه تیم ژینو، گات و ققنوس از دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران، شهید بهشتی، علوم دارویی آزاد، گیلان

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان