منوی سايت
ورود اعضا
پست الکترونیکی
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
تاريخ:شانزدهم بهمن 1395 ساعت 09:30   |   کد : 96
برنامه حمایت از بازارسازی محصولات دانش بنیان حوزه سلامت معاونت تحقیقات و فناوری
برنامه حمایت از بازارسازی محصولات دانش بنیان حوزه سلامت معاونت تحقیقات و فناوری
معاونت تحقیقات و فناوری، برنامه حمایت از بازارسازی محصولات دانش بنیان حوزه سلامت را در هماهنگی با برنامه حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی ساخت ایران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جهت شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت به شرح خبر به مرحله اجرا می گذارد.

 

برنامه حمایت از بازارسازی محصولات دانش بنیان حوزه سلامت معاونت تحقیقات و فناوری

 

معاونت تحقیقات و فناوری، برنامه حمایت از بازارسازی محصولات دانش بنیان حوزه سلامت را در هماهنگی با برنامه حمایت از فروش تجهیزات فناورانه پزشکی ساخت ایران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جهت شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت به شرح زیر به مرحله اجرا می گذارد:

·        کالاها و محصولات واجد شرایط مورد حمایت این معاونت بر اساس ارزیابی و معرفی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و از طریق سامانه medical.iranlabexpo.ir  صورت خواهند پذیرفت.

·        حمایت این معاونت معادل 50 درصد حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بر اساس تعیین سطح حمایتی محصولات صورت خواهد پذیرفت.

·        حمایت های این معاونت شامل محصولاتی خواهد بود که توسط دانشگاههای علوم پزشکی خریداری و مورد تایید معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه مربوطه باشد.

·        موارد اجرایی ذکر شده توسط دبیرخانه فن بازار دانشگاه علوم پزشکی تهران پیگیری و عملیاتی می شود.

·        مبلغ حمایت پس از اتمام فرآیند خرید و تایید معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی توسط این معاونت به دانشگاه مربوطه پرداخت خواهد شد.

 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان